Gabinet Lekarzy Specjalistów ATUT

powstał w 1991 roku aby mieszkańcy Garwolina i okolic mieli dostęp do lekarzy specjalistów z uznanych klinik warszawskich
oraz lokalnych ośrodków zdrowia. Ich doświadczenie zawodowe i stosunek do Pacjenta gwarantują najwyższy poziom świadczeń zdrowotnych.
Od początku działania, Gabinet Lekarzy Specjalistów ATUT przykłada ogromną wagę do jakości świadczonych usług. W trosce o wymagania i bezpieczeństwo naszych pacjentów dbamy, aby realizowane przez nas usługi zdrowotne były na najwyższym możliwym poziomie. Cel ten udaje się nam osiągnąć dzięki śledzeniu trendów na świecie w zakresie standardów medycznych oraz standardów zarządzania organizacją.

Lekarze dostępni w naszej Przychodni cechują się dużym doświadczeniem i troską o swojego pacjenta. Dzięki szerokiemu gronu naszych lekarzy specjalistów, obejmujemy praktycznie każdą dziedzinę medycyny dla dorosłych i dzieci.
Nasz Zespół składa się z kilkudziesięciu specjalistów wielu dziedzin medycyny: alergolog, dermatolog, endokrynolog, ginekolog, kardiolog, laryngolog, neurolog, ortopeda, urolog oraz diagnostyka USG. Wielu z nich posiada tytuł profesora lub doktora nauk medycznych.
Każdy pacjent traktowany jest indywidualnie ze zrozumieniem dla jego problemów zdrowotnych, a naszym celem jest spełnienie jego oczekiwań.
Wychodząc naprzeciw trudnej sytuacji w lecznictwie (długie oczekiwanie do specjalisty), stosujemy niewygórowane ceny i krótkie terminy do naszych lekarzy.
Dobre usytuowanie w centrum Garwolina (nieopodal skrzyżowania alei Legionów z ul. Targową) sprawia, że łatwo do nas trafić.
Ciepły wystrój oraz rodzinna atmosfera sprawia, że pacjenci czują się u nas jak u siebie w domu.
Każdy, kto poszukuje przychodni, która spełni jego oczekiwania jest naszym pacjentem.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z zawartością naszej strony, w której znajdą Państwo przydatne informacje na temat rejestracji w naszej przychodni, godzin przyjęć lekarzy specjalistów, lokalizacji.

NIE POSIADAMY UMOWY Z